seventeen' baby (and just as it's meant to be).

17. dubna 2014 v 22:34 | confused thoughtful |  asi jako deník
Narozeniny jsou samy o sobě docela významným dnem. Je to vlastně takové tak trochu blessing, důvod k oslavě.. myslím, že toho, že kolem sebe máte lidi, které máte rádi, se kterými je vám dobře.. toho, že s nimi můžete být.

No, tak mi teda dneska je sedmnáct. Je to.. zvláštní. Wau. Přijdu si najednou nějaká velká..
Asi se čeká, že se hned v den narozenin začnete cítit prostě trochu.. jinak. A musím říct, že u mě to fakt docela platí. Od rána si přijdu prostě.. starší. (Paradox je, že jsem born až odpoledne, ale to nevadí.. haha:)).
Nechci se teda jako nějak přechválit, jo, ale mám pocit.. že jsem za poslední dobu tak nějak trochu.. zdospělela, vyspěla.. (vlastně je to otázka několika posledních dnů). V myšlenkách, v názorech, v postojích, v pocitech. Těžko říct. Možná to k tomu patří - k tomu, že vyspíváme. Přijímat věci tak, jak jsou, a prostě přestat proti některým daným věcem bojovat a vzpírat se jim. Ne vzdát se všech nadějí, snů, jen si říct "Dobrá, je to takhle, to ale přece nutně neznamená, že to nemůže být i hezké.."

Pro mě bylo nejdůležitější asi to, že jsem se viděla s milovaným, drahým člověkem... s mojí nejbližší bytostí.. A bylo to moc příjemné setkání, moc krásné dopoledne.. vlastně díky ní mám krásný narozeninový den. :) Bylo mi moc hezky.
Bylo to prostě jen.. přirozené, taková znovunalezená blízkost.. sdílení (..) porozumění.. naslouchání.. povídání.. Myslím, že se nám spolu opravdu hezky bylo..

Johanna Wahlberg | via Tumblr

A to jsou prostě chvíle, kdy si zase plně uvědomuju, že v životě jsou opravdu nejdůležitější okamžiky.. úsměvy, smích, sdílení blízkosti.. objetí... To je to, pro co žijem.
Moc krásná blízkost s moc blízkým člověkem... zase jsem si uvědomila, jak moc mi tohle všechno chybělo. A jak strašně sobecky jsem se chovala..
Je prostě tak podstatnou součástí mýho života.. Dotýká se mojí duše, mého srdce.. a připadá mi, že rozumí mým myšlenkám a pocitům jako nikdo jiný. Můžeme si jen povídat a.. a je to tak hezký..
Vlastně mám pocit, že jsem narozeniny měla.. dopoledne a trochu odpoledne.. moc jsem si je užila, hlavně hned od rána..
A dostala jsem krásný dárek.. takový.. něžný.. od něžné bytosti něžný dárek :) I když pro mne bylo nejvíc už to, jenom spolu tak být..


Teď už cítím, že tak nějak doznívaj'.. docela dost lidí mi přálo.. člověku se celý den dostávaj' gratulace a už je z toho trošinku tired.. společensky telefonovat a tak - já si na to hrozně nepotrpím... :-D Ano, cítím, že už ta slavnostní nálada dneška pomalu odchází.. ale proč (z ní) necítít alespoň trošku radosti po celý rok?
Ale stejně - to, co mě potěšilo nejvíc.. - přání tak moc od srdce, tak vlídná.. něžná slova.. dlouhé pohledy s někým, koho mám tak hluboko v srdci.. - a moje největší splněné přání... to bylo naše setkání..

Odpoledne přišla máma z města, popřála mi.. dostala jsem dárky.. jsem si o ně trošku jako řekla :-[ Několik knížek (tři).. a Lush kosmetika.. jo a ještě květináč s hyacintem nebo co, já mám asi radši "řezaný" kytky do vázy (možná proto jsem dneska koupila květiny té bytosti - ano, je to h., ale možná už je opravdu načase začít používat jiné oslovení...), ale alespoň tady má co kvést.. Jo, je to fakt milý.. že mi máma chtěla udělat radost.. já vím, se mnou je to děsně těžký.. ale zase je hezký, když mi třeba svou pozornost dá alespoň takhle, vím, že se snaží, vím, že jsem drzá a chovám se občas hrozně.. ale taky to s ní není jednoduchý.
No, takže prostě tak.


Teď si jdu asi číst novou knížku.. připíjím vám zeleným čajem (který si jdu uvařit).. jsem opravdu vděčná za hezký den..
Pořád v sobě ještě potřebuju nechat doznít celé naplněné dopoledne (pocity, porozuměním, vlídností..), krásné dopoledne.. náš rozhovor.. smích.. jo, love it.. Objetí, něhu..
Něco.. co pořád tak hledám.. Možná prostě jen takovou důvěrnou blízkost, myšlenkovou a pocitovou.. naslouchání.. cit.. ale už jsem nalezla.. - vím to a cítím..

And if my dear, beloved one would ever read it.. thank you, my amazing, lovely, closest person..

Lana 👑

Untitled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama