"reminding" songs..

18. dubna 2014 v 22:31 | confused thoughtful |  asi jako deník
Možná v nás některý písničky prostě zůstávaj', někde hluboko - .. navždycky spojený s nějakým okamžikem.. a s někým..
U mě třeba s blízkou duší.. A ne, že by mi k ní ta písnička nepatřila už dlouho, ale až po včerejšku.. tak nějak.. no, prostě už tak nějak celistvě, úplně.. A při jejím poslouchání se nemůžu nepousmát.. zdvihá mi koutky úst, cítím něhu. :)
Některý písničky jsou vlastně až smutný.. pro to, jak jsou krásný - a některý jsou takový teskně krásný pro to, že v sobě obsahují něco smutného, něžného..

Myslím, že někdy je nám prostě hezky.. když si uvědomíme něco zásadního.. něco, co v nás pořád jen dozrávalo a čekalo k uvědomění (ne ale, že by to byla první chvíle.. jen prostě.. pořád je ten pocit takový hlubší.. snad samozřejmější..).. něco definitivního..

Možná prostě jen cítím... nevím.. to, že to bude tak, jak to má být.. cítím, že jsem si něco uvědomila a konečně se někam sunu.. nechci ubližovat milovanýmu člověku..
Bylo by hezký být spolu třeba večer a, nevim, třeba si spolu číst..
A prostě.. spolu jen tak nějak vnitřně být.. jako to cítím teď...

patience | via Tumblr

Cítím strašnou něhu a strašně hluboký vnitřní porozumění..


Jinak teď čtu Johna Irvinga. Asi potřebuju chvíli přestat (upřímně, nechápu, jak může někdo napat šestistránkovej román.. proboha. Jasně, průzkum na třináct stránek.. ale to taky bylo moje maximum.. uh, dosavadní, žejo) - je to fakt zajímavý.. ale trochu hutný, co se děje týče - možná právě i pro tu délku. A, upřímně, nikdy mě nebraly ekonomické věci.. a taky politické a tak, takže trochu skučím, když musím číst o nějakém dávném americkém prezidentovi (asi 70. léta) a co řekl tenhle politik a co na to tamten.. přiznávám, v těhle situacích už ztrácím orientaci a přestává mě čtení bavit. Přesně kvůli takovémuhle (pro mě) nezáživnému a zdlouhavému úvodu plnému dat, jmen a řečí okolo jsem kdysi skončila se Sophiinou volbou hned asi na čtyřicáté stránce.. to mě mrzí. :-/ Snad se k ní zase vrátím.
Takže se opravdu těším na novou knížku.. kterou jsem dostala k narozeninám.. :)

cause maybe
you're gonna be the one that saves me
and after all, you're my Wonderwall ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama