jak jsem dostala do nosu..

4. března 2014 v 22:11 | confused thoughtful |  asi jako deník
Jestli mě něco fakt fyzicky ničí, jsou to hodiny tělocviku. Ono ani nejde o nějaký kliky nebo přeskakování kolem lavičky. Jen jsem dneska dostala hroznou ránu míčem přímo do obličeje, hrály jsme basket (no, teda.. "hrály" - já jsem tam jen pobíhala od koše ke koši a čekala, jestli se někdo milostivě smiluje a nahraje mi.. a pak jsem si řekla, proč vlastně, takhle je to snad i lepší, a už mě to ani tak moc nemrzelo).. slečny u mě ve třídě jsou mírné a poněkud galantní. Málem mi shodily brýle. Viděla jsem už jen velkou šmouhu.. a cítila strašnou bolest na nose, míč se mi odrazil od hlavy a všichni si hrálY (neshoda podmětu s přísudkem je umělecký záměr), jako by mě nepotrefilo.. tak jsem křikla na tělocvikářku, jestli si můžu jít sednout, cítila jsem se jak válečnej invalida a bylo mi trapně, když mi začaly týct slzy bolestí. Ale kdyby se tohle nestalo poprvý. Nebylo to schválně, pár lidí se zeptalo jako "Dobrý?".. ale moc dobrý to teda nebylo.. sedla jsem si ke kamarádce, nechala slzy, ať si jedou po tvářích, třela si nos a modlila se v konec hodiny (a přišel záhy). Nakonec jsem si trochu odběhla na záchody, připlácla si na načervenalý nos mokrej toaleťák a byla ráda, že mám chvíli klid a ticho. Když jsem se vrátila, zeptala se tělocvikářka, jestli už je to dobrý.. no a pak jsem se statečně vrátila do boje (kdyby alespoň do hry) a pak už zazvonilo.
A prej "Neteče ti červená?".. :-D Můj život je tragikomedie.

Co mě moc potěšilo.. bylo, když jsem si šla před suplovanou angličtinou do automatu pro KAFE (spolužačka dneska přišla do třídy a říkala druhé: "..já teď piju tři kávy denně a chodím spát v jedenáct a jsem úplně hrozně mrtvá.." - a já jen v duchu: "Ha, ha.."), hrozně unavená (a to ten tělák byl až před obědem).. a slyšim "Ahoj, Kačenko". Tak se otočim.. a tam hodná paní profesorka na chemii :) Ptala se mě, jak se mám, včera jsem šla místo chemie na ta záda (elektřina do zad byla dost hustá).. přišlo mi to hrozně milý.. domluvily jsme se, že si doplním test ve čtvrtek, učím se jako divá.. jsem zvědavá, jak to zvládnu.. (Ale alespoň žádnej tělák, třikrát hurá! Nemusím se omlátit ještě o laťku pro skok vysoký žíněnkový.) A suplovaná angličtina s chemikářkou.. :)

No a test z češtiny.. pořád něco píšem. Abych pravdu řekla, jsem z toho už hrozně unavená. Ve čtvrtek vélkou chemii, v pátek češtinu.. a ještě fyziku. Trololol. Na češtinu jsem se fakt hrozně učila.. a v sobotu šla spát v půl třetí, jak snažně jsem četla (a taky se kochala veganskýma ňamkama různě po blozích a tak, dobře no) Oněgina; a včera jsem si chtěla pustit Chrám Matky Boží od Disneyho, jenže se mi film po první části spustil jaksi bez zvuku a nijak k tomu nešel namontovat.. no tak jsem si řekla FAJN a šla spát. Nakonec jsem o tom do testu ani nemusela psát, vybrala jsem si Oněgina (cháá!). Na některý otázky jsem odpověď fakt netušila (Tři Byronova díla.. tři??? - byla jsem ráda, že jsem si vybavila kromě eposu ještě Laru), historické romány jsem nějak překroutila, protože mě vůbec nic nenapadalo (a řekla jsem si, že Chrám napíše každej a že je to trapný, tak jsem napsala Bídníky, abych byla jako originální.. no, to jsem teda zvědavá, jestli mi je vezme). Ale třeba si budu moct přidat ke koupení v LUxoru za odměnu za hezky napsaný test druhou knížku.. to bych fakt ráda..
Zítra se musím hrozně učit tu chemii.. a ještě vyplnit pracovní list z češtiny..

Before the exam !

<3

Jo a to jsem ještě neřekla, že dneska vypukla davová mánie kolem seminářů. Panika. Hysterie. Šílenství! A já nemám nejmenší tušení, kam bych se měla - a chtěla - zapsat.
Need wekend.

(2) Kamila Galdames | via Facebook

Moc ráda jsem ale byla s nejlepším kamarádem a hodnýma slečnama ze třídy na bubl čaji. Ráda s nima mluvím. A P. mě dneska rozesmála tak, jako nic a nikdo už hrozně (hrozně!!!!) dlouho. Ona totiž hrozně vtipně vypráví.. a máme hrozně vtipnou tělocvikářku.. a ono to asi samo o sobě není až tak vtipný, možná vůbec, ale já jsem to vůbec nemohla rozdejchat a přestat se smát.. A kdykoliv si na to vzpomenu, směju se dál. Měly spolu takovou slovní - nářeční přestřelku.

A.. potkala jsem se s h. .. myslela jsem, že dneska vůbec nebude ve škole v době, kdy tam budu já.. ani by mě nenapadlo, že se dneska uvidíme.. a.. just.. just lovely....

soul
Zatraceně..
Ve čtvrtek se uvidím s psycholožkou.. Další motivace napsat dobře test (nejlíp teda za dva) - vidina toho, že se pak budu mít komu pořádně vypovědět.. alespoň trošišililinku (co to je sakra za slovo?)..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama