dešťová melancholie.

22. března 2014 v 22:03 | confused thoughtful |  asi jako deník
Krásně prší.
Hrozně se mi stýská. Miluju h. jméno.. a uvědomila jsem si, jak moc mi chybí. Nevím, co s tím mám dělat. Nevím, co mám dělat.
Jsem vyčerpaná a smutná, snažím se trochu zregenerovat.. Miluju déšť a knížky a čaj a těším se, až se přesně takhle schoulím na gauč pod malou deku.. a přiznávám, že občas myslím na to, jaký by bylo.. moct takhle být spolu. Moct se objímat. Přitulit. Moct si povídat.
Měla jsem docela dobře zvláštní večer/noc. Jen o tom teď nemůžu (no - nechci..) psát. Ne na blog.. ne teď.
Pomáhala jsem kamarádce s maturitní prací. Dom jsem se vrátila po jedné v noci komplikovanou noční dopravou a říkala si, jestli jsem fakt šílená. Probrečela jsem celou cestu.. a bylo mi to jedno.


♪ | via Tumblr

Zkusím teď psát "povídku". Třeba bude líp. Dneska mám parádní smutky, čekám, jestli se to zlepší. Ale déšť je moc příjemnej.


V pátek se mi podařilo přijít do třetiny češtiny (což nikdo nepředpokládal, teda jako já.. myslela jsem, že budu ve škole až na velkou přestávku) - odcházela jsem docela brzy z rehabilitace.
Nakráčím si do třídy a než stačím dodat cokoliv za "Dobrý den, já se omlouvám....," češtinářka na mě vypálí:
"Chceš psát Kytici?"
No jako.. no.... hmmm.
Já: "No co myslíte.."
Č: "Četlas to?"
Já: "No.. tak napůl..." (Kdybych alespoň řekla "polovinu". - Kdysi dávno. Před lety. He.)
Č: "No, tak si to rozmysli a tady to máš." *plác s testem na první lavici* "Jak chceš, já tě nenutim, ale jestlis to nečetla, tak nemáš šanci."
Beru si pero a jdu si to napsat.
Ale otázky typu "Ve které básni se objevuje popis přípravy jídla" a "Která báseň je nejdelší" (fajn, to bych vědět mohla.. no..), to teda sorry, ale šanci asi fakt nemám. Jsem zvědavá, co to bude. Jinak řečeno, básní znám z celé sbírky asi pět. Cestou do školy mě naštěstí napadlo otevřít Wikipedii a přečíst si alespoň jednotlivé popisy básní.
Hmmmm.

Quotes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama