s něhou. a úsměvem..

25. února 2014 v 21:48 | confused thoughtful |  asi jako deník
Prostě mi h. dokáže tak moc prozářit den.. hrozně mě potěšilo vidět ji tak radostnou a rozzářenou.. Měla ve tváři ten výraz, pro který se asi pořád dokola zamilovávám (nebo spíš - jsem toho schopná).. vyrovnanost, optimismus.. a klid. Vypadala opravdu.. zrelaxovaně, odpočinutě. A tolik se smála.. byla jsem za to moc ráda.. lovely h. .. Je hrozně půvabná, chtěla bych jí to říct.. beautiful.. Smály se jí oči.. Má hrozně krásnou pleť, love it.. ale dneska zvlášť.. A.. ty překrásný vlasy.. byla jsem z nich úplně paf.

A několik slov spolu.. (byla) jsem za to tak vděčná. Vnímala jsem, že na mne h. mluví.. ale ta slova jsem si uvědomila až o zlomek vteřiny později, nějak ke mně došla zpožděně, na chvíli jsem byla naprosto okouzlená.. a měla jsem fakt naprostou tmu, chvíli nevnímala nic než to, jak moc lovely je.. ten nos, překrásnej nos s pihama.. bože, byla jsem v tu chvíli úplně hotová. Moc mě potěšilo si vyměnit několik vět..
Oh.. my dear h. ..

Nice I love you tumblr quotes for him - image #1414440 by MuresanHr on Favim.com

Zase jsem si uvědomila, jak moc jsem ráda, když s h. můžu nějak být.. moc si vážím těch dní, kdy se vidíme.
Nevím, čemu mám přikládat to.. že dnes (konečně) působila tak radostně.. asi mi do toho nic není, já nevím.. prostě jsem za to jen opravdu vděčná..

Češtinářka měla dneska nějakou "dobrou" náladu. Nějaká popudlivá dneska. Vyvalila na nás data šesti testů (alespoň nám to řekla) - ŠESTI testů. Trochu asi nezvládám povinnou četbu.. máme tam Hugův Chrám Matky Boží a toho Oněgina.. já to fakt nestíhám. (Nesnáším čtení do školy takhle "pod tlakem".. problém je, že se mi to vlastně stalo poprvé, my toho totiž do školy moc nenačtem'.. jsme hrozně mimo tempo - ale ono se asi jinak než "zatlačit" občas nedá.) V úterý píšeme romantismus a do toho tahle dvě díla. Haha. A mám na to víkend. Ale jo, těším se.. chtěla jsem si je přečíst, jen prostě.. no prostě asi ne teď, zase žejo hned chemie a spousta dějepisu na vypsání a kdo to má všechno stihnout.
Ale tím to čtení nekončí. Ještě Strakonického dudáka, Kytici a Máj. Nemám nejmenší tušení, jak to mám zvládnout (i když tyhle tři jsou naštěstí až na týden po tom příštím.) Příští - a ten další taky - týden každej den, kdy máme hodinu, testíček z češtiny. (Že bych se namotivovala dalšími knížkami z Luxoru? .. ještě mít čas se tam vypravit, třeba pro tu za obrození ..)

A mám fakt vlídnou chemikářku.. potřebovala jsem se s ní domluvit na dopsání testu, protože budu na několik odpoledek chybět kvůli zádům.. vysvětlovala jsem jí to - a připadala si trošku jak válečnej veterán ("A Vy máte něco se zádama, Kačko?" A já: "No.. skoliózu.."), skoro jsem se zastyděla, že jí o tom vůbec říkám (snad to není tak vážné..) - ale prostě jsem s ní potřebovala mluvit o tom testu. Nakonec se pro (a kvůli) m(n)ě domluvila s tělocvikářkou, že mě někdy uvolní z hodiny, abych si s ní ten test mohla dopsat a nemusela chodit na nultou.. a nebudu tedy muset jednou na tělocvik (to se těmi zády prakticky skoro nabízí, žejo). Tím na mě moc zapůsobila.. nemusela to dělat. Bylo to od ní moc hezký, vážně je moc hodná. Tak jsem jí to taky řekla - a poděkovala jí.

Pořád myslím na h., na ty úsměvy.. smích.. blízkost (kterou jsem cítila, kterou cítím, když se vidíme..), něžnou mimiku..

Aww

A ten hlas..
Často usínám v duchu v h. objetí (s jejím hlasem).. nebo jen u h. .. myslím na blízkost.

Untitled

(A včera jsem zvládla celou lentilkovou čokoládu. Až na pár dílků, které "připadly" nejlepšímu kamarádovi. Myslím, že jestli mi něco fakt jde, pak je to konzumace lentilkový čokolády. Mm, ňam.)

Bed. | via Tumblr

.. miss h. a little, in the evening.. adore h. ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama