keep me..

10. února 2014 v 22:10 | confused thoughtful |  asi jako deník
Takže.
Hrozně mě oslovila písnička "Perfect Day" od Lou Reeda. Dnešní hudebka mi ji zase připomněla. Pořád mi zní v hlavě a pořád si ji musím zpívat.. Sice v ní vlastně zpívá o droze, ale.. Možná i proto mi to připadá tak hluboký. Vlastně je to hrozně dobrá metafora, takový skrytý kouzlo..

You just keep me hanging on, you just ke-ep me ha-anging on..

A stejně asi prvoplánově nikoho nenapadne, že tím fakt myslí drogu..

Možná je h. taková moje závislost..

Taky jsem chtěla říct, že jsem si za páteční test z literatury slíbila knížku. Když to nějak dopadne. (A takhle to vypadá na gymnáziích. Smutné, co?) Jako že alespoň za dva, prosím. To je přece hrozný, vždyť tam nemáme chodit kvůli známkám!.. a jak potom vypadá realita, žejo. V každém případě jsem se učila hódně dlouho na to, abych se mohla odměnit něčím hezkým ke čtení.. tak snad jo. No.

A hlavně h. .. Někdy se nemůžu ubránit myšlenkám na to, jaký by bylo být spolu a.. uh, povídat si a něco pít, jako třeba čerstvě uvařený čaj, a obejmout se a.. a.. a.. (alittlemoreinlove) A pak si říkám vstávej, a pak si říkám a proč?

A někdy jsem tak hrozně unavená, jako třeba dneska ráno (to ráno bylo fakt strašný, myslela jsem, že ani nedojdu na metro normálně.. byla jsem hrozně vyčerpaná), že se celým dnem jenom tak jako elegantně ploužím a pak v ne příliš vhodných chvílích usínám - dneska jsem třeba usnula na chemii. Nebo tedy alespoň myslím.. věděla jsem o tom, že ztrácím pozornost a už ji asi dlouho neudržím, a pak už jen nic, výpadky (ten trapný moment, když člověk otevře oči uprostřed hodiny, chvíli je mimo sebe a zjistí, že se chemikářka dívá přímo na něj.. eh, hehe), trošku mi klesala hlava a zbylých patnáct minut, které jsem odpočítávala, už jsem se soustředila jen na to, abych neusnula natvrdo.. A připadá mi, že jsem nejvíc unavená ze svých vlastních pocitů.. nevím..
and its love

Občas si říkám.. co bych dala za to, sedět chvíli s h. někde .. a prostě si opravdu "jen" povídat a tak nějak..být..
:) | via Facebook
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 12. února 2014 v 22:38 | Reagovat

To je moc pěkné, koupit si za dobře udělaný test knížku :). Já si jednou koupila čokoládové mlíko xD.
Jinak tě chápu. Jenom tak se na sebe dívat a být spolu. Jaké krásné by to bylo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama