na úvod.

25. ledna 2014 v 22:31 | confused thoughtful |  autorka
je mi šestnáct. jmenuju se Kateřina a jsem z Prahy..
melancholická.. pořád přemýšlím. a často jsem zmatená, mnoha věcem nerozumím.. nechápající, nechápaná. mám sklony k občasné vnitřní hysterii, někdy hrozně dramatizuju. asi se moc nesměju, ale když, tak to stojí za to..
jsem vegetariánka (a ne, nepostrádám slaninu)..

opravdu ráda píšu. pokouším se o povídky, básně.. psaní je takovou mojí velkou vášní - a docela účinnou terapií. ventil. někdy pomáhá jen se vypsat. a vyspat! strašně ráda spim. ne, dobře, to zase ne. ale jakožto věčně vystresovaný, nestíhající student žehnám každé minutě spánku navíc (protože ano, vstávat v 5.25 a 5.30 je vážně rozdíl!) a když už usnu.. jsem ráda, že můžu chvíli prostě jen spát. i když ráno vstávám hrozně unavená, ať už v jakoukoli dobu. ve škole občas usínám.. myslím, že je to tím chronickým nedostatkem spánku. ale mám hrozně ráda angličtinu. a mám ráda češtinu. a když na to přijde, i němčina je občas fajn.
čtu.. a strašně ráda.. miluju to, miluju knížky. a hrozně ráda se dívám na filmy.. a poslouchám hudbu (asi nejsem úplně hudebně vymezená)..
pokouším se vařit a péct. ráda bych se to naučila..
tvořím.

začala jsem se aktivně věnovat divadlu.. byť jsem nejmladší v souboru (a věkový rozdíl mi někdy připadá výrazný), je to výzva. ale vůbec mám divadlo jako takové ráda. chtěla bych se začít učit francouzsky a některý ze skandinávských jazyků..

a miluju těstoviny.
a jsem závislá na zeleném čaji. a už mám zase období Cara. a káva (s blízkými lidmi)? mm..
nemám mnoho přátel. zato mám kolem sebe několik lidí, kteří pro mě hrozně znamenají a jsou mi moc blízcí. myslím, že jsem spíš tichá.. ale se svými blízkými lidmi si mohu povídat.. a vím, že mě poslouchají. že mi rozumí.

hledám. pořád. něco.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 12. února 2014 v 22:42 | Reagovat

Vypadáš hrozně zajímavě.
Já jsme vegan a slaninu taky nepostrádám a vlastně ani nechápu, jak někdo může xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama